Электробезпека

Електробезпека

Порядок надання повідомлень про загрозу електробезпеки:

Порядок подання споживачами звернень, скарг, претензій і їх розгляду визначений нормативно-правовими актами, перелік яких розміщений на цьому сайті, а також Законами України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» та іншим чинним законодавством.

Додаткова інформація за зверненнями з питань електробезпеки.

Додати повідомлення про загрозу електробезпеки можна:
- у вигляді письмової заяви на особистому прийомі за адресою м Харків, вул. Чернишевська, 85, літера "Б-11;
-по контактним номером: (057) 757-78-77 або 096-457-8-457
- у вигляді листа на електронну адресу  (вказавши в темі листа «Загроза електробезпеки»)
- у вигляді письмової заяви на поштову адресу: Україна, 61002, Харків, вул. Чернишевська, 85, літера "Б-11";
-При особистому візиті за адресою: Україна, 61002, Харків, вул. Чернишевська, 85, літера "Б-11"
- в електронному вигляді перейшовши за цим посиланням.

Вимоги до оформлення:
- повинно бути вказано повне найменування споживача відповідно до установчих документів, юридична адреса, адреса місцезнаходження об'єкта електропостачання;
- викладена суть питання;
- повинен бути підпис заявника із зазначенням дати.

Попередня відповідь приходить протягом 1 (одного) робочого дня з дня отримання звернення якщо в ньому вказана адреса електронної пошти споживача, номер телефону. Заявка про загрозу електробезпеки розглядається в терміни, встановлені чинним законодавством, в залежності від предмета питань, порушених у них.

У разі виявлення подій:

Порядок дій: керівники на місцях насамперед повинні оцінити ситуацію і визначити наслідки нещасного випадку або інших подій, які становлять загрозу електробезпеки, організувати при необхідності надання першої медичної допомоги, вжити невідкладних заходів щодо недопущення подібних подій.

Якщо виявлені роботи по демонтажу ліній електропередач особами, які не є працівниками Оператора системи розподілу, факти розкрадання або пошкодження електрообладнання, вандалізму або інших протиправних дій необхідно негайно звернутися до органів Національної поліції по телефону «102».

В організаціях повинен здійснюватися контроль за дотриманням вимог електробезпеки та інструкцій з охорони праці, контроль за проведенням інструктажів з електробезпеки. Порушення вимог електробезпеки тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.

У разі загоряння електроприладів слід негайно відключити їх від електромережі і викликати пожежну службу за телефоном «101».

Своєчасне повідомлення про загрозу електробезпеки дозволяє оперативно зреагувати і швидко локалізувати події, які становлять загрозу електробезпеки людей, тварин, можуть привести до збоїв в роботі обладнання або аварій на виробництві.

Безпека електропостачання:

Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів
Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів

 

 


Ми знаходимось

Україна, 61002, Харкiв,
вул. Чернишевська, 85, лiтера "Б-11", Тел/факс:(057) 757-78-77 Моб.тел.: 096-457-8-457 Email:info@gasenergytrade.com.ua  gasenergytrade2018@gmail.com