ENERGYTRADE

Компанія-постачальник енергетичних ресурсів!

 Ми постачаємо природний газ та электроенергію кінцевим потребителям та газовим трейдерам.

Чому саме ми хочемо стати вашим постачальником природного газу та електроенергії?

 

Нашi переваги 

 

Постачання газу

Компанія займається оптовою та роздрібною реалізацією газу. Прямі поставки, оптимальна логістика з заводу-виробника дозволили компанії зайняти свою нішу на цьому непростому ринку. Наші клієнти завжди отримують вигідні умови закупівлі природного газу. Ми встановлюємо індивідуальний пiдхiд до формування тарифу оплати за газ. З кожним споживачем газу розробляється гнучкий графік розрахунків за природний газ.

kn2_u

Постачання електроэнергії

Наша компанія є постачальником електроенергії за нерегульованим тарифом. На сьогоднішній день серед наших партнерів є великі та вимогливі клієнти з індивідуальними підходами в забезпеченні та розрахунках. Співпраця зі споживачами, що отримують електроенергію від ТОВ«ГАЗЕНЕРДЖИ» вибудовується на взаємовигідних принципах, що визначаються у першу чергу вимогами споживача та нашим бажанням створити для нього найбільш сприятливі та зручні умови.

kn_u

Контактна інформація

 Для співпраці з ТОВ “ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД” просимо зв’язатися з нами (тел.факс: (057) 757-78-77, моб.096-457-8-457 Олександр)

та/або надати відомості про замовника та заяву щодо укладання договору та надіслати нам на електронну адресу: info@gasenergytrade.com.ua